Coordinadora de colles castelleres de Catalunya

Tallers 2010

En aquest espai s'aniran anunciant les diferents convocatòries de tallers a mesura que estiguin confirmades:

BADALONA

CASTELLERS DE BADALONA
· Lloc: Fundació Ateneu Sant Roc - c/Cáceres, 34-36
o dimecres 13 d'octubre, 20:30
o dimecres 20 d'octubre, 20:30
o divendres 22 d'octubre, 19:30
 

BARCELONA

CASTELLERS DE BARCELONA
· Lloc: Local dels Castellers de Barcelona (c/ Bilbao 212-214)
o dilluns 17 de maig, 19:30
o dimecres 19 de maig, 19:30
o dissabte 22 de maig, 18:00

CASTELLERS DE SANTS
· Lloc: c/ Comtes de Bell-lloc 84 (escola Jaume I - pati/gimnàs)
o divendres 21 de maig
o dimarts 25 de maig
o divendres 28 de maig

CASTELLERS DE LA VILA DE GRÀCIA
o dijous 20 de maig, xerrada teòrica al local social (c/ Rubí 22) 19:00
o divendres 21 de maig, pràctica i participació d'assaig 19:00 (c/ Trilla - Escola Reina Violant)
o divendres 28 de maig, participació d'assaig 21:30 (c/ Trilla - Escola Reina Violant)

CASTELLERS DEL POBLE SEC
· Lloc: Centre Cívic el Sortidor (Plaça del Sortidor 12)
o dimecres 26 de maig, 19:30
o dimecres 2 de juny, 19:30
o divendres 4 de juny, 19:30 + participació assaig

CASTELLERS DE LA SAGRADA FAMÍLIA
· Lloc: Passatge de Sant Pau 16
o dimarts 25 de maig de 19:30 a 20:15 teòric + visió d'assaig
o dimarts 1 de juny de 19:30 a 20:15 teòric i pràctic + participació d'assaig
o divendres 4 de juny de 20:00 a 22:00 participació assaig general


ESPLUGUES DE LLOBREGAT 

CASTELLERS D'ESPLUGUES
Lloc: Edifici Eugeni d'Ors - c/Cedres, 38 (taller 1) - c/Àngel Guimerà, 191 cantonada Enric Morera (taller 2)
o dimecres 14 de juliol, a les 20:00
o divendres 16 de juliol, a les 20:30


FIGUERES

COLLA CASTELLERA DE FIGUERES
Lloc: Local Colla Castellera de Figueres - c/ Via Làctia, s/n
o dimecres 9 de juny, a les 19:00 
o dimecres 16 de juny, a les 19:00
o divendres 18 de juny, a les 19:00 


GRANOLLERS

XICS DE GRANOLLERS
Lloc: La Troca Centre de Cultura Popular (Sala La Quadra) carrer Prat de la Riba 77
o divendres 4 de juny, a les 19:30
o dimarts 8 de juny, a les 19:30
o divendres 11 de juny, a les 19:30


GUISSONA

MARGENERS DE GUISSONA
Lloc: Edifici La Fassina - Plaça Vell-Pla, 7 (tallers 1 i 2) - Local Margeners de Guissona - Plaça Bisbe Ben-Lloch, 2 (taller 3)
o dimecres 7 de juliol, a les 20:00
o divendres 9 de juliol, a les 20:00
o dimecres 14 de juliol, a les 19:30


IGUALADA


MOXIGANGUERS D'IGUALADA
Lloc: c/ Sant Antoni Baix, 106-108
o dimecres 7 de juliol, a les 19:00
o divendres 9 de juliol, a les 21:00



MATARÓ

CAPGROSSOS DE MATARÓ
Lloc: Local Capgrossos de Mataró - c/Herrera, 59
o dijous 27 de maig, a les 19:30
o dissabte 29 de maig, a les 18:00
o divendres 4 de juny, a les 20:00


MOLINS DE REI

MATOSSERS DE MOLINS DE REI
Lloc: Edifici de Ca n'Ametller - c/Jacint Verdaguer, 95 bis
o dimecres 9 de juny, a les 19:30
o dimecres 16 de juny, a les 19:30
o divendres 18 de juny, a les 19:30


MOLLET DEL VALLÈS

CASTELLERS DE MOLLET
Lloc: Centre Cívic l'Era - c/Miguel de Cervantes, 19-23 
o divendres 2 de juliol, a les 19:00
o divendres 9 de juliol, a les 19:00
o divendres 16 de juliol, a les 19:00



REUS

XIQUETS DE REUS
Lloc: local de la colla, carrer Rosic, 4-8
o diumenge 26 de setembre, a les 19:00
o divendres 8 d'octubre, a les 20:30
o divendres 15 d'octubre, a les 20:30


SALT

MARRECS DE SALT
Lloc: Factoria Cultural de la Coma Cros, carrer de Sant Antoni 1
o divendres 21 de maig, a les 20:00
o dimarts 25 de maig, a les 20:00
o divendres 4 de juny, a les 20:00


SANT CUGAT DEL VALLÈS

CASTELLERS DE SANT CUGAT
Lloc: c/ Santa Maria, 2 (taller 1) - Plaça de la Vila, 2 (Club Muntanyenc - tallers 2 i 3)
o diumenge 19 de setembre, a les 19:00
o dimarts 21 de setembre, a les 19:00
o divendres 24 de setembre, a les 20:00


SÚRIA

SALATS DE SÚRIA
Lloc: Escola Mare de Déu de Montserrat, carrer Font del Ferro 1
o divendres 25 de juny, a les 19:00
o dimarts 29 de juny, a les 19:00
o divendres 2 de juliol, a les 19:00


TARRAGONA

COLLA JOVE XIQUETS DE TARRAGONA
Lloc: Carrer Cós del Bou, local de la colla
o dilluns 6 de setembre, a les 20:30
o dijous 9de setembre, a les 20:30
o dimarts 14 de setembre, a les 20:30

XIQUETS DEL SERRALLO 
Lloc: Carrer Nou de Santa Tecla, 9
o divendres 3 de setembre, a les 19:00
o divendres 10 de setembre, a les 19:00
o divendres 17 de setembre, a les 19:00


EL VENDRELL

NENS DEL VENDRELL
Lloc: Local dels Nens. Av. de la Riera de la Bisbal, s/n
o dimecres 26 de maig a les 20:30
o dilluns 31 de maig a les 20:30
o divendres 4 de juny a les 21:30



VIC


SAGALS D'OSONA
Lloc: Edifici La Central - Plaça Vicenç Albert Ballester s/n (Vic)
o dimarts 25 de maig a les 20:30
o dijous 27 de maig a les 20:30
o dimarts 8 de juny a les 20:30


VILAFRANCA DEL PENEDÈS

CASTELLERS DE VILAFRANCA
Lloc: Cal Figarot, carrer General Prim 11 
o divendres 11 de juny, a les 20:00
o divendres 18 de juny, a les 22:00
o divendres 25 de juny, a les 22:00


VILANOVA I LA GELTRÚ

BORDEGASSOS DE VILANOVA
Lloc: Plaça Casernes 2
o dimecres 3 de novembre, a les 18:30
o dimecres 10 de novembre, a les 18:30
o divendres 12 de novembre, a les 22:00

 

 


E-mail: sagfsdgcoordsagfsdginadosagfsdgra@ccsagfsdgcc.casagfsdgt
Telèfon: 977 605 206
Adreça: Carrer Major 2, 43800 - Valls (Tarragona)
T'agrada aquesta pantalla?comparteix-la!